Ekologiczne soki i naturalne syropy są nie tylko przepyszne, ale też zdrowe. Zawierają wiele witamin występujących w owocach, a ich ekologiczna uprawa daje gwarancję, że ich zdrowa natura nie jest zanieczyszczona przez dodatki chemiczne. Soki i syropy smakują tym małym osóbkom i tym dużym osobom zapewne przez to, że owoce są zbierane pieczołowic...

Ekologiczne soki i naturalne syropy są nie tylko przepyszne, ale też zdrowe. Zawierają wiele witamin występujących w owocach, a ich ekologiczna uprawa daje gwarancję, że ich zdrowa natura nie jest zanieczyszczona przez dodatki chemiczne. Soki i syropy smakują tym małym osóbkom i tym dużym osobom zapewne przez to, że owoce są zbierane pieczołowicie i tłoczone z sercem, tak aby zachować w nich to co najlepsze. Dzięki temu soki i syropy mają niespotykany smak, którego niczym nie da się zastąpić. Posmakuj go!

Więcej

SOKI I SYROPY  Dostępny jest 1 produkt.

Promocja!

Koncentrat z całego owocu granatu (skórka, pestki i miąższ) pochodzącego z Libanu ma wyjątkowe działanie zdrowotne. Ekstrakt jest silnym antyoksydantem przede wszystkim dla układu sercowo-naczyniowego. Hamuje także rozwój komórek nowotworowych i przeciwdziała przerzutom.  Pomaga w walce z miażdzycą naczyń krwionośnych. U mężczyzn hamuje rozwiajnie się choroby prostaty i likwiduje zaburzenia erekcji. Natomiast u kobietom pomaga w walce z rakiem piersi, jelit i rakiem szyjki macicy. Koncentrat z owocu granatu obniża cholesterol, oraz normalizuje ciśnienie tętnicze. Pomaga w dezynfekcji żołądka i jelit niszcząc grzyby, bakterie i wirusy. Działa zapobiegająco i wzmacniająco przy objawach przeziębienia i infekcji oraz wzmacnia układ odpornościowy.

49,90 zł
W magazynie
Pokazuje 1 produkt

Newsletter

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.