Dostawa zamówienia

    

   

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem Cypru, Malty, Watykanu, San Marino, Wysp Kanaryjskich, Balearów oraz Ceuty) i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest poprzez Dostawców:

a) Firmę Kurierską, 

b) transport własny Sklepu Internetowego.

3. Koszty i czas dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

4. Sklep Internetowy przygotowuje przesyłkę do nadania w terminie do 48 godzin w dni powszednie, po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania płatności.

5. Przez termin „do nadania” rozumieć należy czas potrzebny Sklepowi Internetowemu do skompletowania przesyłki, spakowania paczki i przekazania jej do wysyłki.

6. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności w przypadku niedostarczenia zamówionych towarów lub opóźnień w ich dostawie wynikających z błędnie podanych przez Klienta danych lub podanego przez Klienta niepoprawnego adresu dostawy.

7. Odbiór produktów dostarczonych przez Dostawcę musi zostać potwierdzony przez Klienta pisemnym pokwitowaniem.

8. Podczas odbioru Towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy Zamówienie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem Dostawcy protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków.


Newsletter

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.