Owocowy Dom jest młodym polskim przedsiębiorstwem o rodzimym kapitale. Międzypokoleniowa współpraca w firmie owocuje wysokiej jakości produktami o ciekawych smakach i estetycznym opakowaniu.
Ekologiczne dżemy i konfitury produkowane są w Polsce z certyfikowanych, ekologicznych owoców, uprawianych głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, lubelskiego i podlaskiego. Firmę wymyślił i stworzył w roku 2011 Wojtek Kowalski. W roku 2012 do zespołu dołączył Pan Marian Schodnik, który od października 2014 roku został Prezesem Zarządu firmy i właścielem marki "Owocowy Dom".Filozofia i misja „Owocowego Domu" skupia się wokół szeroko pojętego, zdrowego i ekologicznego stylu życia, w myśl maksymy mówiącej o tym, że „jesteśmy tym, co jemy”.
Zależy nam, aby dawać konsumentom wszystko to, co płynie z dobrodziejstw natury. Przetwory powstają wyłącznie z produktów posiadających certyfikat żywności ekologicznej. Ten symbol zielonego listka jest niezmiernie zobowiązujący. Oznacza on, że w procesie produkcyjnym nie ma mowy o żadnych kompromisach i układach. Owocowa zawartość każdego słoiczka „Owocowego Domu” jest w 100% naturalna, posiada prawdziwy owocowy wkład ze składników o najwyższej jakości.


Każdy szczebel procesu wytwórczego niepowtarzalnych smaków, objęty jest pewną kulturą ich tworzenia. Dbając o każdy stopień produkcji, zwraca się uwagę na najdrobniejsze jej ogniwa, począwszy od zbierania owoców, dokładną ich selekcję, dbania o tereny na których rosną, szacunku do ludzi, którzy je tworzą, a kończąc na nietuzinkowych opakowaniach, do których trafiają produkty finalne.
Funkcjonowanie firmy opiera się prawdzie i rzetelności - wartościach uniwersalnych i ponadczasowych. Zdecydowanie większe znaczenie ma tutaj jakość, a nie ilość wyprodukowanych przetworów. Stawiają na żywność ekologiczną i dobry smak w każdym calu, a ich produkty to 100% owocu w owocach.

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW


Newsletter

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.