Barwy Zdrowia zajmują się promocją zdrowego stylu życia, poprzez powiązaną z tym produkcją ekologicznej zdrowej żywności oraz propagowaniem zrównoważonych sposobów odżywiania się. Ich produkty są w pełni ekologiczne, co potwierdzają certyfikaty oraz są tworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodnicze Tomasza Obszańskiego działa już od wielu lat z dużym sukcesem, na polskim rynku. Produkty, które wytwarza są najwyższej jakości Eko, pochodzące z polskich pól i łąk.

Gospodarstwo ekologiczne znajduje się we wschodniej części Kotliny Sandomierskiej na Płaskowyżu Tarnogrodzkim, coraz częściej nazywanym Doliną Ekologicznej Żywności. Na początku działalności, prawie 20 lat temu gospodarstwo ekologiczne liczyło tylko 8 ha, dzisiaj rozrosło się do prawie 21 ha. Specjalizuje się w tradycyjnym sposobie upraw roślin oleistych, jagodowych i warzyw. Gospodarstwo ekologiczne jest stale intensywnie modernizowane i ulepszane.

Tłoczone oleje, owoce i warzywa są trzymane w chłodni, tym samym mają zapewnione najlepsze warunki przechowywania. Obecnie rodzinna już firma Obszańskich zajmuje się oprócz produklcji rolnej, promowaniem zdrowej polskiej ekologicznej żywności przy jednoczesnym dbaniu o czystość środowiska i ochronę przyrody.

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW


Newsletter

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.