„FIRST CLASS FOOD” to połączenie innowacyjności, doświadczenia, najwyższych standardów i jakości pochodzącej wprost z natury.

Właścicielka starannie wybiera producentów, których produkty znajdą się w portfolio FIRST CLASS FOOD odwiedzając ich produkcje i plantacje osobiście lub poznaje je podczas wydarzeń takich jaki targi branżowe. Firma rozwija swój profil handlowy poprzez bycie jedynym dystrybutorem całej gamy unikalnych produktów na terenie Polski. Priorytetem jest szukanie wciąż nowych, zagranicznych kontrahentów, aby zapewnić firmie konkurencyjność na polskim i europejskim rynku poprzez stabilną współpracę z najlepszymi producentami.

O sklepie online firstclassfood.pl

Sklep internetowy oferuje produkty najwyższej jakości na rynku, posiadające odpowiednie certyfikaty potwierdzające ekologiczne pochodzenie i nagrody.

Naszym priorytetem jest oferowanie klientom nie tylko najlepszych towarów, ale i usług premium na którą składają się takie czynniki jak: transport w odpowiedniej temperaturze i zabezpieczeniu produktów, pakiet client care i możliwość stworzenia unikalnych prezentów z produktów oferowanych na stronie.

Firstclassfood.pl dostarcza zamówienia do klientów z całej Unii Europejskiej

 

Co nas wyróżnia?

Nasza strona nie tylko sprzedaje i promuje produkty ekologiczne, ale przedstawia szerokie opisy producentów, znajdujących się w naszym portfolio. Chcemy pokazać klientom skąd pochodzą, w jaki sposób są wytwarzana oraz jak unikalne i wartościowe są oferowane przez nas produkty. Zależy nam by klient był świadomy jaki produkt kupuje oraz jaką wartość i historię w sobie zawiera.

 

Jakich produktów szukamy:

  • ekologicznych i naturalnych
  • certyfikowanych i nagradzanych
  • wyróżniających się na rynku
  • o stałej, najwyższej jakości

 

Co oferujemy:

  • dystrybucję na terenie Polski poprzez największe sieci detaliczne i hurtowe
  • sprzedaż internetową i wysyłkę do klientów na terenie całej Unii Europejskiej
  • promocję Państwa produktów z uwzględnieniem opisu produkcji i pochodzenia

Newsletter

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.